Ubytování Jizerské hory

Užijte si příjemné ubytování v rodinném penzionu v lokalitě Jizerské horyUbytování v okolí Bedřichova a Severáku Vám umožní ideální podmínky pro sportovní aktivity a relaxaci v Libereckém kraji. Horská střediska Severák a Bedřichov, jsou vzdálená pouze 2 km od penzionu. Kompletně vybavený penzion s prostornou kuchyní a velkou společenskou místností je přizpůsoben zejména početnějším skupinám.

Ubytování na víkend Jizerské hory

Hledáte ubytování na víkend v lokalitě Jizerské hory? Přijeďte si užít víkendové ubytování v Jizerských horách nebo prodloužené dny volna s rodinou či partou Vašich přátel. Nabízíme Vám volné víkendové pobyty a vynahradit si tak plnohodnotnou dovolenou. V zimě máte možnost vyrazit na víkendové lyžování do lyžařských středisek v okolí nebo využít nedaleko vzdálené Jizerské magistrály.

Jizerské hory v zimě

Jizerské hory a lokalita penzionu ReBarbora Vám umožní uskutečnit ubytování celoročně. Sportovní nadšenci mohou využít blízkosti Lyžařských areálů Bedřichov a Severák a užít si lyžování nebo horskou turistiku na zasněžených svazích Jizerských hor. Pro hosty, kteří se rozhodnou raději odpočívat, je tu připraven bohatý program v nedaleko vzdáleném Liberci či Jablonci nad Nisou. Návštěvou Libereckého aquaparku proměníte svůj zimní pobyt v relaxační.

Jizerské hory v létě

Jizerské hory nabízí v letních měsících mnoho sportovních a relaxačních možností. Milovníci turistiky a rekreace mají možnost využít mnoho turistických tras a cyklostezek v okolí. V průběhu ubytování v Jizerských horách můžete uskutečnit celodenní výlety a navštívit mnoho zajímavých míst v okolí. Po náročném dni si můžete dopřát odpočinkové posezení na terase s krásným výhledem. Našim cílem je poskytnout zákazníkům bezproblémový pobyt na horách!