Penzion pro rodiny s dětmi

Penzion ReBarbora

Penzion ReBarbora je zařízen pro 19 osob ,po domluvě je možné přidat dětskou postýlku nebo počet lůžek upravit. V penzionu je pro Vás připraveno celkem pět pokojů, dvou až pěti lůžkových s možností přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Připojení k internetu Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

Bezpečný pobyt s dětmi

Penzion je v klidném a čistém prostředí bezprostředně v blízkosti lesa s vlastním pozemkem o rozloze 10 000 m2, který se postará o mnoho zábavy a hlavně bezpečí pro Vaše děti. Rodiny s dětmi určitě ocení dostatečnou vzdélenost penzionu od silnice a nemusejí se tak bát nechat dětem volný prostor.

Ubytování s malými dětmi

Zapůjčení dětských postýlek a jídelních židliček je u nás samozřejmostí. Dále je možné poskytnout např. bezpečnostní krytky el. zásuvek, nočníky, vaničky a jiné potřeby. Ve společenské místnosti je mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice k přípravě dětských pokrmů. Pro děti i dospělé jsou připraveny společenské hry, soutěže a informace o Jizerských horách a okolí. Společenskou místnost není problém „proměnit“ v dětský večírek.